Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum sa faceti bani p net

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
eduart
user inregistrat
user inregistrat
eduart


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 10/12/2007

Cum sa faceti bani p net Empty
MesajSubiect: Cum sa faceti bani p net   Cum sa faceti bani p net Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 3:25 pm

Cum puteti face bani p net simplu,sigur si legal!!

Pt a putea face bani p net trebuie intai sa va inregistrati p urmatorul site www.paypal.com iar dupa c vati inregistrat p acest site va trebui sa va faceti un nou cont p http://bux.to/?r=LosT_DeViL.

Dupa ce vati inregistrat va logati si dati click la "surf ads" si dati click p fiecare site care va apare.Pt a face bani va trebui sa stati cate 30 de secunde p fiecare ads(site).La fiecare ads facut primiti cate 1 USc iar la 10 dolari ii puteti transfera p paypal.Ii puteti pune p card doar daca aveti carduri:
-mastercard
-visa
-discovery



!!!!Daca nu aveti card,cand va inregistrati p www.paypal.com si va cere datele de la card ii dati cancel,va puteti pune datele de la card si mai tarziu!!!!





ads_id="lost_devil";b=window.document;b.write('');
Sus In jos
Crysty
user inregistrat
user inregistrat
Crysty


Numarul mesajelor : 41
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 20/12/2007

Cum sa faceti bani p net Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa faceti bani p net   Cum sa faceti bani p net Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 11:02 am

iar eu nu trebuie sa dau nici un ban? Very Happy
Sus In jos
DaNy
administrator
administrator
DaNy


Numarul mesajelor : 336
Data de inscriere : 09/12/2007

Cum sa faceti bani p net Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa faceti bani p net   Cum sa faceti bani p net Icon_minitimeDum Feb 17, 2008 7:07 am

nu
Sus In jos
http://gaming.niceboard.net
Continut sponsorizat





Cum sa faceti bani p net Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa faceti bani p net   Cum sa faceti bani p net Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum sa faceti bani p net
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» bani in photoshop
» Joci pentru bani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum Board :: Forum Caffe-
Mergi direct la: