Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Statusuri de suparare

In jos 
AutorMesaj
DaNy
administrator
administrator
DaNy


Numarul mesajelor : 336
Data de inscriere : 09/12/2007

Statusuri de suparare Empty
MesajSubiect: Statusuri de suparare   Statusuri de suparare Icon_minitimeVin Dec 14, 2007 5:23 am

1. Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

2. Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…

3. Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile…

4. Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!

5. Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!

6. Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pt tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

7. Stau in camera mea rece… Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu… Ma simt singura… Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea… Inchid ochi si incerc sa uit de tot…

8. Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

9. Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine!?

10. Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pt tine…
------------------------------------------------------------------------------------------------
1. DND aspir……..la o viata mai buna

2. Plang de durere … sunt singur si trist si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc …

3. Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine … m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate …

4. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …

5. Inima mea e rupta in doua … jumatate din ea e inca la tine , dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna …

6. E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …

7, As vrea sa pot da timpul inapoi … sa intorc clepsidra … si sa te pot privi din nou in ochi … sa pot sa-ti spun cat te iubesc!

8. Te-am iubit candva dar tu ai stricat tot si acuma nu mai vreau sa stiu nimic de tine …

9. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape …

10. A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna
Sus In jos
http://gaming.niceboard.net
 
Statusuri de suparare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Statusuri amestecate
» Statusuri belea
» Statusuri de agatat
» Statusuri de Craciun
» Statusuri de dragoste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: YM status-
Mergi direct la: